Click to order
Оформление заказа
Total: 
Выберите вариант доставки:
Заполняя форму, вы даете согласие на
обработку персональных данных

+905359250876

Geri aramak
Formu doldurmakla kişisel verilerin işlenmesi kurallarını
kabul etmiş olursunuz

Zemits Prosedürleri

Zemits cihazlarında hangi prosedürleryapılabilir?
01. RF lifting
Etkili bir cilt sıkılaştırma prosedürü, cilt düzenini iyileştirir ve epidermisin rengini düzeltir. Yöntem, radyo frekansı darbeleri olan hücrelere maruz kalmaya dayanmaktadır. Bu dürtülerin etkisi altında, cilt dokuları çok ısınır, bu da vücut tarafından hücre restorasyonu için bir sinyal olarak algılanır. Sonuç olarak, yeni kolajen-elastin yapılarının üretimi aktive edilir. Cilt doğal olarak gençleşir. Yüz ve vücutta kullanılabilir.
02. Hidrodermabrazyon (veya hidro-peeling)
Yeni nesil cildin hassas ve derinlemesine temizlenmesi. Aşındırıcı parçacıkların kullanıldığı elmas veya kristal dermabrazyonunaksine, hidro-peeling’de sıvı püskürtme (su veya serum çözeltisi) maksimum ‘çalışır’. Özel bir nozul kullanarak sıvı hızlanır ve yüksek hızda cildin ve gözeneklerin yüzeyindeki kiri temizler. Teknik her mevsimin herhangi zamanında uygulanabilir ve herhangi bir tiptekicilt için uygundur (diğer mikrodermabrazyonyöntemlerinin yasak olduğu kuru ve hassas ciltler dahil).
03. Hydroluxx Facial

Benzersiz ve markanın en popüler uygulamalarından biri. HydroluxxFacial yüz bakımı, cildi nemlendirirken, aynı anda ölü hücreleri cildin dış tabakasından nazikçe temizleyen bir prosedürdür. Bu, üç eylemin bir sinerjisidir: elmas nozul ile cildin hassas peelingi, eş zamanlı serum infüzyonu ve

ağrı ve tahriş olmadan vakum ekstraksiyon.

8 farklı nozul ile her cilt durumu için tedavinizi özelleştirebilirsiniz. Oksijen dolu yüz maskeleri, müşterilerin yaşlanan ciltlerin yanı sıra sorunlu ciltlerle de savaşmasını sağlar.

Besin maddeleri ve mineralleri olan aktif serumlar, oksijen akışı ile doğrudan epidermiseverilir ve kolayca emilir.

04. Mikro-akım tedavisi
Mikro-akım darbelerine maruz bırakılarak hücrelerin elektrik potansiyelinin restorasyonyöntemi. Hücrelerin elektrik potansiyeli, hücrelerin sağlığını ve gençliğini karakterize eden göstergelerden biridir. Yaşlanma sırasında veya olumsuz çevresel faktörlerin / sağlıksız yaşam tarzlarının etkisi altında, elektrik potansiyeli bozulur. Bu tür hücreler işlevlerini etkili bir şekilde yerine getiremezler - cilt donuklaşır, soyulma, kızarıklık, ödem ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Mikro akım tedavisinden sonra, hücreler bozulmuş potansiyeli tamamen geri yükler - cilt temiz ve pürüzsüz hale gelir, ödem gider, kırışıklıklar azalır.
05. Elektroporasyon
Elektroporasyon: Aktif maddelerin cilde derinlemesine enjeksiyonu için güvenli bir yöntem. Aynı amaç için kullanılan mezoterapinin aksine elektroporasyontravmatik değildir. Cildin bütünlüğü bozulmaz, yani iyileşme süresine gerek yoktur, işlemden sonra yara izi, ödem ve kızarıklık olmaz. Kullanılan kozmetiklere bağlı olarak, elektroporasyonun etkisi farklı olacaktır: cildi gençleştirmek, nemlendirmek, yağ bezlerinin aktivitesini azaltmak, yağ yakmak, vb. Yüz ve vücutta kullanılır.
06. LED tedavisi
Renk belirli bir dalga boyunda ışık ışınlarıdır. Rengin sadece insan ruhunu değil, aynı zamanda vücudun her hücresinin çalışmasını da etkilediği kanıtlanmıştır. Cilt ışığı emer ve enerjiye dönüştürür. Işın tipine bağlı olarak, cilt tarafından emilmelerinin etkisi farklı olacaktır.Örneğin, yeşil ışınlar pigmentasyonla savaşır, mavi olanlar yağ bezlerinin aktivitesini normalleştirmeye yardımcı olur ve aknetedavisinde etkilidir, kırmızı olanlar gençleştirir, turuncu tahrişi giderir ve cildi yatıştırır.
07. Oksijen mezoterapisi
Mezoterapinin enjeksiyonsuz analogu. Yüksek hızda hareket eden ince oksijen jetlerinin, epidermisin yüzeyine uygulanan maddelerin cildin derinlerine nüfus etmesine bağlı olarak çalışır. Minimum yan etki riski var, travmatik yöntem değil, iyileşme süresi yoktur. Bonus - cilt hücrelerinin kirli ortamda herkes için yeterli olmayan oksijen ile doyurulmasıdır. Sonuç, eşit tonda daha taze, daha pürüzsüz ve daha temiz bir cilt.
08. Elmas mikrodermabrazyon
Derin cilt temizliği için mekanik bir yöntem. Kimyasal peeling kullanamayan alerji hastaları için uygundur. Çatlaklar, kırışıklıklar ve akne sonrası mücadelede maksimum etkinlik. Yaşlanma karşıtı prosedürler, maskeler, elektroporasyon, LED tedavisi ile birlikte kullanılabilir. Mevsimsel prosedür - temizlik ve gençleştirme için sonbahar-kış döneminin en arananı.
09. Ultrasonik temizleme
Ultrason etkisine bağlı hassas cilt temizliği yöntemi. Yaşlanma karşıtı prosedürlerin, enjeksiyon olmayan mezoterapinin, ışık tedavisinin daha sonraki uygulanması için mükemmel bir "baz". Cildin geçirgenliğini arttırır, cildi ve cilt turgorunu iyileştirir. Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Tamamen ağrısız ve travmatik olmayan yöntem.
10. Kriyoterapi

Soğuk terapi iltihap ve kızarıklığı hafifletmeye yardımcı olur, cilt yoğunluğunu ve lokal bağışıklığı artırır. Sarkık, atonik, tahriş olmuş ciltler için ayrı bir prosedür olarak kullanılabilir, ancak travmatik prosedürlerden sonra kızarıklık, ödem ve kaşıntıyı gidermek için çoğunlukla komplekslerde kullanılır.

11. Ultrasonik kavitasyon
Lokal yağ birikintilerini hızlı ve ağrısız bir şekilde gidermek için eşsiz bir yöntem. Cerrahi liposuction analogu, ancak ameliyatın olumsuz sonuçları ve riskleri olmadan. Lenfatik drenaj prosedürleri ile birlikte daha iyi çalışır. Kondisyona dirençli bölgelerde (göbek, kalça, ikinci çene, ekoların arka tarafı vb.) vücut yağını gidermek için kullanılır. Mükemmel bir siluet için travmatik olmayan bir yöntem.
12. Pressoterapi
Rahatlama ve faydayı birleştirmeye izin veren yöntem. Seans sırasında, cihaz, özel bir elbiseden, sırayla vücudun farklı kısımlarını sıkıştırır. Sonuç olarak, kan akışı ve lenf akışı iyileşir, metabolik süreçler artar, kaslar gevşer. Pressoterapi bacak ağrısından kurtulmaya yardımcı olur, ödem ve krampları hafifletir. Prosedür çok rahatlatıcı, hamile kadınlar tarafından bile kullanılabilir (bacaklardaki ödemi gidermek için).
13. Vakum masajı
Selüliti gidermek ve mükemmel bir vücut şekillendirmek için en iyi yöntem. Lenf akışını ve kan akışını aktive etmeye yardımcı olur, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir ve cildin daha derin katmanlarında bile tıkanıklığı tamamen ortadan kaldırır. Prosedür tüm yıl boyunca popülerdir, çünkü birkaç seansta cildin ve vücudun dokusunu önemli ölçüde iyileştirmenize izin verir. Mükemmel bir etki alındığından dolayı, müşteriler prosedürsırasındaki rahatsızlığa dayanmaya hazırdır - vakum masajı oldukça acı vericidir.
14. Vakumlu-rulo masajı
Vakum masajının faydalı etkilerini en üst düzeye çıkaran teknik. Vakumun etkisi dışında, bu masaj türünde, maksimum çalışma için belirli bir şekle sahip, deri kıvrımı oluşturan rulolu özel nozullar kullanılır. Bu nedenle, sonuçlara ulaşmak için daha düşük bir emme kuvveti kullanılabilir (bu, düşük ağrı eşiğine sahip kişiler için önemli olabilir).
15. Miostimülasyon
Elektrik kas stimülasyonu, fiziksel aktiviteyi taklit etmeye yardımcı olur. Miostimülasyon aynı zamanda tembel fitness olarak da adlandırılır, çünkü bir seans, spor salonunda bir saatlik bir antrenmanın yerini alır. Geleneksel yöntemlerle eğitilmesi zor kasları için, yanı sıra sağlık sorunları nedeniyle spor yapamayan insanlar için idealdir. Vücudu modellemek ve şekillendirmek için diğer tekniklerle birlikte kullanılabilir.
16. Tüy Alma
Modern epilasyon yöntemleri birkaç seansta stabil bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bunun için en iyi yöntem lazer epilasyonudur. Yeni nesil lazer epilasyon neredeyse veya tamamen ağrısızdır, açık renk tüylerde ve koyu ciltlerde kullanılabilir, alerjiye neden olmaz. Bu tekniği hassas bölgeler (yüz, bikini) dahilolmak üzere herhangi bir bölgenin epilasyonu için kullanabilirsiniz.
17. Cilt foto gençleştirme
Prosedür, kesin olarak tanımlanmış bir uzunluktaki ışık ışınlarının cilt hücrelerine etki etme yeteneğine dayanmaktadır. Güçlü bir ışık demeti cilde lokal olarak yönlendirilir, bu nedenle nokta tedavisi mümkündür (özellikle pigmentasyon veya akne tedavisi için önemlidir). Kullanılan dalga boyuna bağlı olarak, foto gençleştirme çeşitli estetik problemlerle başa çıkabilir - kırışıklıklar ve cilt elastikiyetinin kaybı, pigmentasyon, iltihaplanma. İşlemden önce, cilde bir soğutma jeli uygulanır, bu nedenle seans sırasında rahatsızlık minimaldir - müşteri sadece hafif bir karıncalanma hissi hisseder.
Popüler ürünler
En İyi Cihazlarımızı satın alma fırsatını kaçırmayın!